Lokalizator osób - sprawdzone rozwiązanie

Lokalizator osób

Lokalizator osoby pozwala na namierzenie gdzie znajduje się osoba, którą chcemy zlokalizować. Obecne lokalizatory osób coraz częściej służą do opieki nad osobami starszymi, ale to wcale nie oznacza, że nie mogą być wykorzystane w celu namierzania samego urządzenia.

Szczególnym przypadkiem lokalizowania osób jest GPS Life, który rozwiązuje główne problemy związane z lokalizowaniem osób starszych i tym samym w opiece nad tymi osobami staje się bezkonkurencyjny.

Co ma GPS Life a o czym nie pomyśleli twórcy innych rozwiązań?

1. Czas pracy lokalizatora. Opieka z możliwością prawie ciągłegłego lokalizowania osoby chorej wymaga stałego połączenia lokalizatora z internetem. Zazwyczaj praca lokalizatora przy takich wymaganiach nie trwa dłużej niż 12-20 godzin. GPS Life działa zazwyczaj 3 doby.

2. Obsługa bez konieczności korzystania z internetu.
Tutaj podobnie. Wszyscy niby się starają. W rzeczywistości tylko niewiele firm pod tym względem dorównała GPS Life, gdzie wystarczy wysłać "pustego" SMS- a by otrzymać adres z położeniem lokalizatora.

3. Koszty transmisji danych. 
Z GPS Life, mając lokalizator płacisz tylko abonament. Reszta jest na naszej głowie. Mało kto wie, że  koszty transmisji związane z kartą SIM w przypadku indywidualnych użytkowników to koszt rzędu 20-30 zł/m-c.

4. Inteligentne powiadomienia SMS. O najróżniejszych zdarzeniach. Dlaczego inteligentne? Bo możesz powiadomić nieograniczoną (wcześniej autoryzowaną w systemie) liczbę osób/opiekunów. Możesz też ustalić powiadomienia np. o przekroczeniu granicy obszaru, zmianie prędkości, naciśnięciu przycisku wzywającego pomoc, itp. 

  

Dowiedz się dlaczego GPS Life jest właśnie dla Ciebie i skorzystaj z rabatu na lokalizator.
Wypełnij formularz by otrzymać więcej informacji na temat monitoringu osób.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Zgłoś błąd na stronie