Innowacyjne rozwiązanie monitorujące dla osób starszych i chorych

Pierwszy w Europie i jedyny w Polsce monitoring GPS, który zapobiega zaginięciom osób chorych na demencję i Alzheimera.

 

  • Twój podopieczny, rodzic lub ktoś z rodziny gubi się?
  • Być może już masz za sobą zgłaszania zaginięcia lub akcje poszukiwawczą?

 

Jeśli myślisz, że Twoja sytuacja jest bez wyjścia, brak ci czasu i zwyczajnie cierpliwości w codziennej opiece, to mamy dla Ciebie coś czego nie znajdziesz nigdzie indziej.

 

  • Rozwiąż ten problem i zamiast zamykać osobę narażoną na zaginięcie w domu, zabezpiecz ją w ludzki sposób. 
  • Zdobądź więcej czasu dla siebie, dając większą swobodę swojemu bliskiemu.
  • Poczuj upragnioną ulgę i spokój.

 

Oto jedna z opini jakie otrzymujemy od osób korzystających z monitoringu GPS Life.

"Od ponad pól roku korzystam z Waszego systemu GPS-owego i przyznam, że w sposób wręcz radykalny ułatwiło to życie mnie i mojemu, choremu na demencję, mężowi. Poprzednio musiałam pilnować go nieustannie, bo gubił się, chodzić za nim niemal krok w krok.

Dwa razy szukałam go z pomocą policji, do domu przywoziła go straż miejska, albo lądował w izbie przyjęć szpitali, bo przechodnie, zaniepokojeni błąkającym się starszym panem, wzywali pogotowie. GPS umieszczony przy pasku sprawił, że może sam chodzić na spacery, ponieważ na ekranie komputera zawsze wiem gdzie jest.

Jeśli gdzieś zatrzymuje się na dłużej, mogę go szybko znaleźć. Ostatnio na katowickim dworcu, kiedy wsiadł do pociągu by pojechać do Żywca. Udało się go znaleźć przed odjazdem pociągu. Słowem, to dla mnie ogromna ulga.

Barbara z Katowic"

 

Niektóre osóby myślą, że w ich przypadku lokalizator się nie sprawdzi. Mówią, że jest to trudne w obsłudze lub że to kosztuje zbyt dużo. Czy jest to prawda?

W wielu przypadkach myśląc tak zwyczajnie obawiają się zmiany. Bowiem są sposoby na to by osoba chora nosiła lokalizator, a obsługa monitoringu nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności i jest naprawdę prosta. Naturalnie pozostaje jeszcze kwestia ceny, lecz czy koszt litra mleka dziennie można porównać komfortem i podniesieniem jakości życia.

Dokładnie tak! Lokalizator wraz z usługą kosztuje dziennie jedynie 2,55 zł.

 

Zmniejsz ryzyko zaginięcia i zacznij więcej czerpać z życia z GPS Life.

Pozwól sobie na więcej, odzyskaj siły i spokój, a swojemu podopiecznemu pozwól na nieco więcej swobody, by czerpał z życia więcej niż dotychczas.

Czy wiesz, że spacery i kontakt ze światem jest naturalnym sposobem ćwiczenia pamięci, która u osób z chorobami pamięci jest wręcz koniecznym warunkiem spowalniającym procesy chorobowe?

To kolejny powód dla którego korzystanie z GPS Life jest tak ważne zarówno dla chorego jak i jego rodziny.

 

Prawda jest brutalna.

Myśląc "jakoś to będzie" ludzie zachowują się niczym niepoprawni optymiści. Jeśli bowiem zapytamy osobę, która straciła kogoś przez zaginięcie "jak się czujesz?", to często usłyszymy, że mogli zrobić coś więcej by ich bliski był bezpieczny. Wtedy jest już za późno.

Odmień swoje życie z GPS Life, daj szansę sobie i swojemu podopiecznemu. Skorzystaj z darmowego testu i przekonaj się jak GPS Life może zmienić Twoje życie.

Zawsze możesz sprawdzić GPS Life niczym nie ryzykując.

 

 

Co zyskasz korzystająć z GPS Life? >>

Najczęstsze pytania i odpowiedzi >>

Zgłoś błąd na stronie