Innowacyjne rozwiązanie monitorujące dla osób starszych i chorych

Aktualności

23.11.2015

GPS Life na PZU Maraton 2015

PZU Maraton Warszawski Podczas tegorocznego 37. PZU Maratonu Warszawskiego GPS Life po raz kolejny sprawdził się jako narzędzie do monitoringu wspierając Fundację Prometeusz w medycznym zabezpieczeniu największego maratonu. W lokalizatory GPS Life wyposażono karetki pogotowia, ratowników mobilnych na quadach, motocyklach i hulajnogach. Korzystanie z GPS Life ułatwiło koordynację działań medycznych podczas całego biegu.

czytaj więcej
14.09.2015

Kolejna funkcjonalność GPS Life - lokalizacja osoby szukającej

Zdarza się, że musimy odnaleźć osobę w miejscu gdzie nie ma ulic czy szczegółowych adresów. W lesie, nad jeziorami, na wsiach. Do tej pory trzeba było korzystać z danych geograficznych udostępnianych przez system. Stanowiło jednak problem dla osób poszukujących określenie swojego położenia.

Od teraz ten problem jest już rozwiązany ...

czytaj więcej
24.04.2014

Nowa funkcjonalność alarmów w GPS Life

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników GPS Life wprowadziliśmy nową funkcję związaną z powiadomieniami alarmowymi SMS. Od teraz istnieje możliwość określenia w jakich godzinach SMS-y alarmowe powinny być wysyłane.

Funkcja ta ma szczególne znaczenie podczas opieki nad osobami starszymi ...

czytaj więcej
24.03.2014

Nowy plan taryfowy GPS Life - lokalizator GPS już od 79 zł.

Od kwietnia 2014 roku wprowadziliśmy abonament na usługę GPS Life umożliwiający nabycie lokalizatora za jedyne 79 zł. 

Warunkiem nabycia urządzenia w promocyjnej cenie jest zawarcie umowy na okres 24 miesięcy, z abonamentem miesięcznym 79 zł. W ramach comiesięcznej opłaty użytkownicy mogą korzystać z ...

 

czytaj więcej
15.01.2013

GPS Life wyróżnione

Lokalizator osób - GPS

Miło nam poinformować, że projekt GPS Life został wyróżniony w specjalnej publikacji Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - przewodniku po projektach projektu Innowacyjna Gospodarka. 

Cieszymy, że nasza codzienna praca została wyróżniona w tak szczególny sposób. 

czytaj więcej
09.01.2013

Nowość! Etui "zegarek" do urządzenia GL200

Od samego początku GPS Life opiekunowie sygnalizowali, że lokalizator noszony niczym zegarek będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiele osób starszych jest bowiem przyzwyczajona do noszenia zegarka i tym samym osoby te mają już odruch zakładania czegoś na rękę. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o specjalne etui-pasek do urządzenia GL200...

 

czytaj więcej
07.06.2012

Jeszcze jedna recenzja GPS Life

"Genialny jest sam pomysł opracowania programu i udostępnienia urządzenia, które w znacznym stopniu zwiększa bezpieczństwo osób chorych, potrzebujących stałego nadzoru i opieki .."

czytaj więcej
29.05.2012

Osobiście o GPS Life

"Opiekuję się Mamą która jest chora na Alzheimera."  tymi słowami zaczyna się krótki, ale ważny list który odebraliśmy wczoraj późnym wieczorem.

czytaj więcej
15.05.2012

XIII Zjazd Organizacji Alzheimerowskich w Szczecinie

W dniach 11-13 maja dzięki uprzejmości Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera uczestniczyliśmy w XIII Zjeździe Stowarzyszeń i Organizacji Alzheimerowskich. Była to doskonała okazja by jeszcze lepiej poznać problemy z jakimi borykają się opiekunowie i osoby chore, a także możliwość zaprezentowania w gronie ekspertów systemu monitorowania osób chorych.

czytaj więcej
18.04.2012

GPS Life w TVP

GPS Life w TVPLokalizatory GPS pomogą znaleźć zaginionych bliskich.

Okazuje się, że nawigacja GPS pomaga nie tylko w sytuacji, gdy nie możemy dojechać do celu samochodem. W Oświęcimiu uznano, technologia może pomagać także chorym na Alzheimera i ich opiekunom.


czytaj więcej
16.04.2012

Nowa funkcja GPS Life - odtwarzanie historycznej trasy

Od dzisiaj GPS Life ma dla swoich użytkowników nową funkcję. Pozwala ona na odtwarzanie animacji prezentującej drogę, po której poruszała się lokalizowana osoba.

czytaj więcej
16.04.2012

Nowe markery w GPS Life

 

Od dzisiaj w systemie dostępnych jest kilkanaście nowych markerów obrazujących urządzenie lub osobę na mapie. Poniżej instrukcja zmian ikony markera krok po kroku. 

czytaj więcej
11.04.2012

Wszystko dobrze się skończyło choć wyglądało groźnie ...

Lokalizator osób - GPSGPS Life działa zaledwie od kilku dni, ale już pozwolił na dwa pierwsze odnalezienia. Dzięki lokalizatorom podopiecznych udało się odnaleźć niezwykle szybko. Oba przypadki zaginięć dotyczą miasta Poznania i w obu przypadkach osoby odnalezione to kobiety. 

czytaj więcej
Zgłoś błąd na stronie