Co oferuje system GPS Life?

 • Bezpieczne obszary

  Możesz w prosty sposób wyznaczać bezpieczne obszary, dostosowane do potrzeb lokalizowanej osoby. Gdy podopieczny znajduje się we wnętrzu obszaru, uznajemy że jest bezpieczny. Jednak, gdy go przekroczy, zostaniesz o tym poinformowany SMS-em.

  Zobacz prezentację
 • Wzywanie pomocy

  Część z urządzeń stosowanych do lokalizacji posiada przycisk alarmowy SOS. Użycie przycisku jeśli tylko urządzenie znaduje się w zasięgu sieci telefonii komórkowej skutkuje wysłaniem powiadomienia alarmowego np. do osób bliskich lub opiekunów.

  Zobacz prezentację
 • Monitoring online

  GPS Life pozwala wirtualnie towarzyszyć podopiecznemu. Dzięki temu, nawet będąc w pracy czy na zakupach, w każdej chwili wiesz, gdzie się on znajduje. Komunikaty przekazywane są poprzez komórkę lub internet. System GPS Life umożliwia monitorowanie wielu osób jednocześnie.

  Zobacz prezentację
 • Lokalizacja na życzenie

  W dowolnej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twój podopieczny. Informację zwrotną otrzymasz natychmiast– online lub przez komórkę. Dla Twojej wygody system zamiast współrzędnych geograficznych podaje nazwę miejscowości, ulicę i – jeśli to możliwe – numer budynku, a nie tylko suche liczby.

  Zobacz prezentację
 • Inteligentne powiadamianie

  System pozwala przypisać do konkretnych zdarzeń różnego rodzaju działania. Np. opuszczenie obszaru bezpieczeństwa przez podopiecznego owocuje wysłaniem SMS-a na Twój numer. Ale informacja taka udzielona może być również innym, wskazanym przez Ciebie osobom. 

  Zobacz prezentację
 • Historia tras

  Historia tras pozwala sprawdzić gdzie poruszała się monitorowana osoba. Wiedza ta determinuje skuteczność akcji poszukiwawczych w przypadku zaginięcia.

  Zobacz prezentację
 • Pomoc kontekstowa i kreatory

  GPS Life zawiera kreatory które krok po kroku pomagają w konfiguracji urządzeń i systemu. Dodatkowo GPS Life zawiera pomoc kontekstową opisującą znaczenie wszystkich jego istotnych elementów.

  Zobacz prezentację
Przejdź do oferty
Zgłoś błąd na stronie