Innowacyjne rozwiązanie monitorujące dla osób starszych i chorych

Dodano: 07.06.2012

Jeszcze jedna recenzja GPS Life

Uważam, że testowany przez nas GPS jest kapitalnym urządzeniem. Sam pager ma niewielkie rozmiary, jest lekki i bardzo zgrabny. Dodatkowo firma dołącza estetyczny futerał, który umożliwia doczepienie urządzenia do paska lub zaczenienie np. na smyczy.

Genialny jest sam pomysł opracowania programu i udostępnienia urządzenia, które w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo osób chorych, potrzebujących stałego nadzoru i opieki. Urządzenie w zdecydowany ułatwia opiekę nad ludźmi chorymi, wymagającymi ciągłego nadzoru, zwiększając tym samym znacznie komfort psychiczny opiekuna. Jest to duży krok na przód w sprawowaniu opieki we wszelkich chorobach otępiennych, tym bardziej,że nie ma żadnych podmiotów, które by w sposób instytucjonalny wspomagały chorych i ich opiekunów w codziennej opiece.

Chylę czoła przed osobami ,które pomyślały o coraz szerszej grupie tego typu chorych i zechciały pochylić się nad problemem zapewnienia bezpieczństwa ludziom, których choroba wykluczyła z normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.

Z wyrazami szacunku G.H.

-----------------------------------------------------

Serdecznie dziękujemy za tak pozytywne słowa (zespół GPS Life)

 

 

Zgłoś błąd na stronie