Lokalizacja GPS osób starszych, gubiących się i chorych

 

Zapobiegamy zaginięciom i ułatwiamy wołanie o pomoc

Wiemy co oznacza bezsilność w czasie oczekiwania na osobę, która zaginie. Wiemy też, że czas udzielenia pomocy to "być albo nie być" dla potrzebującego pomocy.
Dlatego stworzyliśmy GPS Life, które pomaga zapobiega zaginięciom i ułatwia wołanie o pomoc.

Jeżeli po zapoznaniu się tą stroną będziesz miał jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Jednak zanim to zrobisz, zapoznaj się z tym co mówią o nas mediai użytkownicy. Zacznij od filmu poniżej. 

Dziękujemy
Zespół GPS Life 

 

 

Co na to użytkownicy?

 

Uważam, że testowany przez nas GPS jest kapitalnym urządzeniem. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, jest lekki i bardzo zgrabny. Genialny jest sam pomysł opracowania programu i udostępnienia urządzenia, które w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo osób chorych, potrzebujących stałego nadzoru i opieki.

Urządzenie w zdecydowany ułatwia opiekę nad ludźmi chorymi, wymagającymi ciągłego nadzoru, zwiększając tym samym znacznie komfort psychiczny opiekuna. Jest to duży krok na przód w sprawowaniu opieki we wszelkich chorobach otępiennych, tym bardziej,że nie ma żadnych podmiotów, które by w sposób instytucjonalny wspomagały chorych i ich opiekunów w codziennej opiece.

Chylę czoła przed osobami, które pomyślały o coraz szerszej grupie tego typu chorych i zechciały pochylić się nad problemem zapewnienia bezpieczństwa ludziom, których choroba wykluczyła z normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.

Z wyrazami szacunku G.H.
 

 


 

Opiekuję się Mamą, która jest chora na Alzheimera. Mama mieszka sama. Przez niecałe dwa lata moja pomoc była w niewielkim zakresie. Od kilku miesięcy stan mojej Mamy uległ pogorszeniu. Od roku moja Mama uczęszcza na zajęcia w ośrodku alzheimerowskim. Tam tez dostałem możliwość skorzystania z urządzenia GPS. Urządzenie jest małe, łatwe w obsłudze,a przede wszystkim bardzo pomocne.

Nauczyłem Mamę, żeby GPS zawsze miała w torebce. Dzięki temu mogłem się dowiedzieć gdzie wychodzi i w jaki sposób spędza czas poza zajęciami. Niejednokrotnie korzystałem z pomocy bliskich, którzy w internecie potrafili odszukać, gdzie znajduje się w danej chwili. I faktycznie Mamę odnajdywałem. GPS pozwolił mi bardziej komfortowo podchodzić do problemu. Obecnie Mama już samodzielnie nie wychodzi. Uważam, że urządzenie, jest niezwykle pomocne ...

   

Co zyskasz korzystająć z GPS Life? >>

Najczęstsze pytania i odpowiedzi >>

 

 

 

Zgłoś błąd na stronie