Lokalizacja GPS osób starszych, gubiących się i chorych

 "Jest jedna rzecz, której nigdy sobie nie wybaczę. Wiedziałem, że mogę coś zrobić by moja mama była bezpieczniejsza, ale nie zadbałem o to a teraz jest za późno."

Jeżeli bliska Ci osoba ma tendencje do gubienia się, nie czekaj aż dojdzie do tragedii. Spraw by nawet zagubiona dała się szybko odnaleźć. Zrobisz to tylko z GPS Life.

W Polsce, praktycznie codziennie dochodzi do zagubień i wiele z nich kończy się tragicznie. Możemy otym przeczytać w gazetach albo usłyszeć w Wiadomościach. Ale czy to sprawia, że bardziej dbamy o osoby nam bliskie, które mogą być ofiarami braku orientacji i utraty pamięci?

Ile jest wymówek, które nie pozwalają nam zabezpieczyć osoby na czas?

 

  • To jest drogie. Czy na pewno? GPS Life możesz mieć nawet za 2,63zł dziennie. To koszt 1 litra mleka.
  • Nie bedę umiał tego użyć. Wystarczy, że umiesz czytać i wysyłać SMSy. Jeśli komputer stanowi dla Ciebie trudność, ustawimy wszystko tak by działało bez jego wykorzystania.
  • Moja mama nie będzie tego nosiła. Może warto dowiedzieć się w jaki sposób noszenie urządzenia będzie najmniej uciążliwe. W naszej ofercie można znaleźćetui do paska, a także na nadgarstek czy kostkę. Wielu użytkowników tworzy też własne rozwiązania najlepiej dopasowane do osoby.

Wiele osób nie decyduje się na zabezpieczenia zachowując się niczym niepoprawni optymiści. Prawda jest niestety taka, że jesli zapytamy osoby, które straciły kogoś przez zaginięcie jak się czują, to część z nich przyzna, że ma wyrzuty sumienia, że mogąc coś zrobić nie dopięła swego by podopieczny był bezpieczniejszy.

GPS Life jest jak ubezpieczenie. Może się okazać, że nie będzie potrzebne. Ale w większości przypadków, kiedy jednak potrzebne będzie, może bardzo się przydać. Rodziny opiekujące się osobami starszymi dziesiątki razy odnajdywały swoich podopiecznych zanim oni sami zdali sobie sprawę z zagubienia.

  • Ile to mniej stresu dla wszystkich?
  • Ile to zaoszczędzonego czasu i życia?
  • Jak wycenić bezpieczeństwo człowieka?

Zawsze możesz sprawdzić GPS Life niczym nie ryzykując. Masz aż 14 dni na odstąpienie od umowy. Sprawdź to!

 

 

Co zyskasz korzystająć z GPS Life? >>

Najczęstsze pytania i odpowiedzi >>

 

Zgłoś błąd na stronie